O STRONIE

Uroczyste wgranie plików na serwer odbyło się dnia 28 października 2000 - od tego czasu strona dostępna jest w necie. Dotyczy nie tylko samego Maxa, ale też grup w jakich grał, dlatego też niektórzy traktują ją jako witrynę o Soulfly na przykład. Przez długi czas adres brzmiał www.avemax.prv.pl, na szczęście rockmetal.pl zgodził się przyjąć ją do siebie i już nie trzeba egzystować na darmowych, wciąż pieprzących się bez powodu serwerach.

Mogę się pochwalić, że wzmianki o mojej cudownej stronie ukazały się w pismach Tylko Rock i CD Action. A co napisali ---> KLIKNIJ TU ---> mi się baaaaardzo podoba :)

Niestety nie znajdziesz tu w najbliższym czasie mp3. Miałem kilka rzadkich, trudno dostępnych czy nawet nie wydanych utworów, ale trzeba je było zlikwidować, ponieważ nie miałem na to pozwolenia. Co prawda nie zamieszczałem ich żeby zaszkodzić idolom, ale prawo tego nie przewiduje.

O autorze wiadomo tylko tyle, że jest kompletnie porąbany na punkcie Maxa. I chyba dlatego zrobił stronę o Nim i wszelkich Maxopodobnych sprawach. Niestety nie miał zgody i forsy na budowę pomnika. Oprócz Sepultury i Soulfly uwielbia jeszcze Biohazard i Panterę. I na tym zainteresowania muzyczne autora się kończą, leje na prawie wszystkie inne zespoły. Dlatego nie jest żadnym metalem, tylko fanem 4 grup. No i wszelkich ich pochodnych, czyli różnych projektów muzyków tych zespołów, tzn. Down, Eibon, Nailbomb... W necie występuje jako Soulflying, niektórzy nazywają go krócej - Soulfly. Nie wiadomo kim jest i ile ma lat. Nie wiadomo skąd pochodzi. Nikt nie wie jak wygląda. Nie wiadomo jakich baterii używa w pilocie od telewizora.

Mam nadzieję, że strona wciąż będzie się rozrastać. Wszelkie pomysły i propozycje nowych rubryk proszę słać na skrzynkę pana Soulflyinga... Nagrody nie czekają.


Całość wykonał Soulflying z małymi wyjątkami... :
- tłumaczenia Roots, Chaos A.D. i Soulfly (Wydawnicto Kagra)
- tłumaczenia Primitive (Morthein & Soulflying)
- inne zespoły - Limp Bizkit, Deftones, Korn, Snot (Loco)
- inne osoby - Jello Biafra (Krasnal Adamu)
- inne osoby - Fred Durst, DJ Lethal (Loco)

Wypowiedzi muzyków wzięte są przede wszystkim z Metal Hammera, w mniejszej części z Tylko Rock i Brum
Zdjęcia i teksty ściągnięte przede wszystkim z oficjalnych stron
Newsy na podstawie tychże stron, czasem innych źródeł jak Metal Hammer na przykład

Podziękowania dla tych, którzy pomogli i popierali. Dzięki wszystkim życzliwym ślących miłe majle oraz zostawiającym opinie w księdze - naprawdę bardzo mnie cieszy, że niektórym strona się podoba.

Adresy & Emajle...
Soulflying -
soulfly@rockmetal.pl, http://legiawar.of.pl
Loco -
chino@go2.pl, http://www.snot.prv.pl
Morthein -
morthein@poczta.onet.pl
Krasnal Adamu -
adamu01@poland.com